WSPÓŁPRACA

Dlaczego warto zostać naszym Agentem?

Co nas wyróżnia Zostań Agentem

Łączymy naszą wiedzę ubezpieczeniową i informatyczną, by tworzyć autorskie narzędzia wspierające naszych Agentów na każdym etapie sprzedaży, obsługi posprzedażowej oraz w dotarciu do nowych klientów. Uzyskując dostęp do naszego systemu ORKANmulti, Agenci mają możliwość korzystania z innowacyjnego modułu zapytań, szczególnie pomocnego, ... rozwiń więcej gdy nie ma wiele czasu na opracowanie oferty, nie zna się jej szczegółów lub nie ma dostępu do wybranego przez klienta produktu. Dzięki naszemu systemowi, możemy wspierać Agentów w optymalizacji i skracaniu procesu sprzedaży oraz obsługi polis, tak aby wyniki było jak najlepsze.

Scrolluj w dół

 • Nowoczesny system

  Nasz innowacyjny system ułatwia pracę od etapu sprzedaży po obsługę posprzedażową. Baza polis, wznowienia, skany, baza klientów, prowizje, faktury. Wszystko w jednym miejscu.

 • Uczciwe zasady

  Baza klientów pozostaje Twoją własnością. W umowie widnieje zapis, który gwarantuje współpracującym z nami Agentom nietykalność baz klientów.

 • Dostęp do nowych klientów

  Kontakty pozyskane dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu strony, trafiają do naszych Agentów, zwiększając ich szanse na dotarcie do nowych klientów.

 • Wsparcie na każdym etapie sprzedaży

  Nasz autorski system oraz pomoc specjalistów są wsparciem dla Agenta na każdym etapie sprzedaży i obsługi klienta.

 • Przejrzyste rozliczenia

  Wszystkie informacje dotyczące wysokości prowizji, sprzedaży i wypłat dostępne non stop w jednym, przejrzystym systemie.

 • 30 dostępnych towarzystw ubezpieczeniowych

  Dostęp do szerokiej palety produktów 30 towarzystw to gwarancja kompleksowej i fachowej obsługi dopasowanej do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

 • Wysokie prowizje

  Wszyscy razem pracujemy na wysokie prowizje. Im większe wolumeny sprzedaży tym wyższa prowizja dla Agentów. Brak wymogu minimalnej produkcji.

 • Konkursy, wyjazdy

  Wycieczki, karty paliwowe i gotówkowe to tylko niektóre z korzyści, jakie przynosi współpraca z MSM.

POKAŻ WIĘCEJ

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

Towarzystwa
Ubezpieczeniowe

Współpracujemy z wszystkimi najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi działającymi na polskim rynku. W konsekwencji multiagent ubezpieczeniowy MSM każdemu swojemu klientowi zapewnia najwyższej jakości ubezpieczenie w przystępnej cenie.

Dbając o kompleksową obsługę klienta, oferujemy ... rozwiń więcej ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, firmowe, medyczne oraz praktycznie wszystkie inne. Dostarczamy też programy oszczędnościowe i inwestycyjne oraz inne produkty, które umożliwiają klientom pomnażanie kapitału.

 • PZU SA

  Największy ubezpieczyciel Europy środkowo-wschodniej. Udziały PZU na polskim rynku sięgają obecnie około latach 40%. PZU cieszy się ogromnym zaufaniem, szczególnie wśród starszych Klientów i posiada także najszerszą ofertę ubezpieczeniową na rynku. Praktycznie każdy agent ubezpieczeniowy chwali sobie możliwość sprzedaży ubezpieczeń PZU.
  PZU Życie SA
  Jest jedną ze spółek PZU, która posiada większościowy udział na polskim rynku. W swojej ofercie ma kompleksowe ubezpieczenia na życie i zdrowotne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dla wielu osób PZU to synonim dobrego ubezpieczenia.

 • Allianz

  Spółka należąca do grupy Allianz Polska, oferująca szeroki pakiet ubezpieczeń indywidualnych i grupowych na życie. Zakres produktów Allianz jest szeroki i obejmuje także ubezpieczenia na życie i dożycie, ubezpieczenia z funduszami kapitałowymi, polisy life casco oraz ubezpieczenia zdrowotne. Ten ubezpieczyciel ma także ogromną liczbę zadowolonych Klientów w Polsce.

 • Generali

  Jedna z największych europejskich grup finansowo-ubezpieczeniowych o blisko 200-letniej tradycji. Obecnie jest to trzecia co do wielkości międzynarodowa grupa ubezpieczeniowa w Europie i szósta na świecie. Od 2016 roku w skład grupy Generali wchodzi Proama.

 • Ergo Hestia

  Polska grupa towarzystw ubezpieczeniowych z siedzibą w Sopocie, od 2000 roku związana z niemiecką ERGO Insurance Group, która prowadzi działalność w ponad 30 krajach w Europie i Azji.

 • Warta

  Jedno z największych, najstarszych i najbardziej renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych na rynku polskim. Od lat Warta znana jest z bardzo atrakcyjnej oferty zarówno w zakresie komunikacji , majątku jaki i ubezpieczeń grupowych.

 • Proama

  Towarzystwo ubezpieczeniowe specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych OC i AC. W ofercie Proama są także atrakcyjne ubezpieczenia domów i mieszkań. Od 2016 marka jest częścią Generali, a połączenie z tym włoskim potentatem sprawiło, że Proama ma ofertę jeszcze lepiej dopasowaną do realiów rynkowych.

 • MTU

  MTU to marka należąca do Ergo Hestii. Specjalizuje się w prostych ubezpieczeniach, które mają trakcyjny poziom cen. MTU słynie także z bardzo przejrzystych procedur, łatwość zawierania polis i przyjaznej obsługi w przypadku wystąpienia szkody.

 • Compensa

  Wchodząc w skład wiodącego ubezpieczyciela Europy Środkowo-Wschodniej tj. Vienna Insurance Group, Compensa zapewnia kompleksową obsługę klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji.

 • Interrisk SA

  Należąc do renomowanej austriackiej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group, Interrisk oferuje kompleksowy zakres ubezpieczeń. Firma znana jest z tego, że stosunek jakości ochrony ubezpieczeniowej w porównaniu do ceny jest wysoce atrakcyjny dla Klientów.

 • Concordia Ubezpieczenia

  Od 20 lat należy do wiodących graczy na rynku w segmencie ubezpieczeń rolnych. W jej portfolio znajdują się produkty stworzone z myślą o rolnikach, klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz kredytobiorcach. Oferta obejmuje pełen pakiet ubezpieczeń, które chronią życie, zdrowie i majątek.

 • Inter Polska S.A.

  Część niemieckiej grupy ubezpieczeniowej INTER, która od 1926 roku zajmuje się sprzedażą coraz popularniejszych ubezpieczeń zdrowotnych oraz specjalistycznych programów ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczenia medyczne, zdrowotne, majątkowe dla firm i klientów indywidualnych.

 • Leadenhall Polska

  Dostarcza specjalistyczne ubezpieczenia dostosowane do potrzeb polskich klientów wprost od Lloyds’a czyli jednej z najstarszych instytucji ubezpieczeniowych na świecie z siedzibą w Londynie, której siłę finansową potwierdzają wszystkie globalne agencje ratingowe.

 • Wiener TU S.A.

  Od 20 lat na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz rozwiązania ubezpieczeniowe dla klientów korporacyjnych. W szerokiej ofercie towarzystwa znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, osobowe, turystyczne oraz rolne.

 • TUZ TUW

  Od 2003 roku działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Cieszy się ogromnym zaufaniem klientów, co potwierdza rosnąca z każdym rokiem dynamika wzrostu, najwyższa wśród wszystkich zakładów ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku.

 • Unum Życie TUiR S.A

  Cześć Grupy Unum, lidera w zakresie ochrony finansowej w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i Wielkiej Brytanii. Grupa Unum działa od ponad 170 lat, oferując klientom profesjonalne ubezpieczenia dopasowane do potrzeb indywidualnych oraz firm.

 • Signal Iduna

  Część niemieckiej grupy SIGNAL IDUNA Allgemeine Versicherung AG, świadczącej usługi klientom prywatnym i korporacyjnym od ponad 100 lat. Na rynku Polskim jest znana głównie z zapewniania atrakcyjnych kart medycznych, które gwarantują błyskawiczną prywatną opiekę lekarską wysokiej jakości.

 • Uniqa Polska

  Jest częścią działającego w 20 krajach na rynku środkowo- i wschodnioeuropejskim UNIQA International Beteiligungs-Verwaltungs GmbH. Uniqa w swojej ofercie ma szeroką gamę produktów dedykowanych zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorstwom.
  Uniqa Life
  Jest częścią koncern UNIQA Group Austria i oferuje bogatą ofertę ubezpieczeń na życie i zdrowie dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

 • pokaż więcej

ORKAN MULTI

Czym jest ORKANmulti
i jakie możliwości oferuje?

ORKANmulti to zaawansowany system informatyczny dedykowany branży ubezpieczeniowej. Jest bazą, w której Agent znajdzie informacje dotyczące towarzystw ubezpieczeniowych, pełen rejestr polis, dokładny opis ubezpieczeń i innych produktów. Umożliwia kalkulację cen, coznacznie przyspiesza przygotowanie oferty.

Jeśli masz problem w znalezieniu i przygotowaniu ... rozwiń więcej dobrej oferty dla klienta, wpisz odpowiednie informacje do modułu zapytań - dzięki temu oferta na pewno będzie atrakcyjna cenowo, a jej zakres też będzie optymalny. Dodatkowo znajdziemy tam informacje o wysokości prowizji, moduł do wystawiania faktur i wiele innych.

 • Moduł zapytań

  Główny cel to sprzedaż wielu produktów jednemu klientowi. Dzięki innowacyjnemu modułowi zapytań przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do potrzeb danego klienta, a Ty w pełni skupisz się na jej sprzedaży.

 • Baza wiedzy

  W systemie znajdziesz aktualne informacje produktowe ofert wszystkich towarzystw, podane w prosty i czytelny sposób.

 • Zautomatyzowane procesy

  Automatyczne powiadomienia o konieczności odnowienia polisy, zaktualizowaniu danych klienta czy nowej ofercie - wszystko to, daje więcej czasu na sprzedaż.

 • Kontrola polis

  Każda polisa wymaga obsługi. W jednym systemie prowadzisz kontrolę czy wszystkie wymagane procesy zostały wykonane.

 • Prowizja i rozliczenia

  Dzięki modułowi Wypłaty widzisz wszystkie należne prowizje. W module Produkty masz możliwość sprawdzenia statusu rozliczenia wszystkich sprzedanych produktów.

 • Szkolenia online

  Aby skutecznie sprzedawać, trzeba stale poszerzać swoją wiedzę z zakresu produktu. W ORKANIE masz dostęp do szkoleń online: sam decydujesz kiedy i czego się uczysz.

 • Zgodny z nową ustawą

  Gdy tylko wejdzie taki wymóg, Agent bez żadnego problemu będzie mógł pokazać jakiej wysokości prowizje otrzymuje za konkretny produkt.

 • Szybka ścieżka KNF

  Egzaminy organizowane są w trybie ciągłym: online lub stacjonarnie przez Towarzystwa posiadające zezwolenie KNF na zarządzanie portfelami. Sam wybierasz termin, Towarzystwo, formę szkolenia i zdania egzaminu.

POKAŻ WIĘCEJ

WSPÓŁPRACOWNICY MSM

Co o nas mówią?

 • Partnerstwo z MSM.pl pozwoliło mi na znaczne podwyższenie standardów obsługi klienta. Szybki czas reakcji na zapytania ofertowe i posprzedażowe możliwe dzięki automatycznej identyfikacji klienta w systemie ORKANmulti, to jedno z usprawnień. Dane na temat aktywności zespołu, to z kolei nieoceniona pomoc w zarządzaniu ludźmi.

  Kasia Lutkowska • Biuro Partnerskie

 • W MSM jest świetna atmosfera (lubię do Was przychodzić), bardzo sprawna komunikacja (95% spraw załatwiam od ręki), pomocny i  fachowy zespół (podział ról załogi ściśle zgodny z kompetencjami). Do tego dobre prowizje, szybkie rozliczenie, sprawne załatwianie spraw związanych z egzaminami. Ogólnie dobrze się u Was czuję i nie mam żadnej presji sprzedażowej, co jest chyba najistotniejsze.

  Jarek Szulc • Agent

 • Zawsze mam wsparcie ze strony Biura Partnerskiego i Głównego. Dostęp do obszernej bazy wiedzy w systemie ORKANmulti daje mi możliwość uzyskania uprawnień w wielu różnych Towarzystwach. Szereg szkoleń i konkursów, umożliwia mi rozwój i stanowi dodatkową motywację.

  Wojtek Zimny • Agent

 • Partnerstwo z MSM.pl pozwoliło mi na znaczne podwyższenie standardów obsługi klienta. Szybki czas reakcji na zapytania ofertowe i posprzedażowe możliwe dzięki automatycznej identyfikacji klienta w systemie ORKANmulti, to jedno z usprawnień. Dane na temat aktywności zespołu, to z kolei nieoceniona pomoc w zarządzaniu ludźmi.

  Kasia Lutkowska • Biuro Partnerskie

 • W MSM jest świetna atmosfera (lubię do Was przychodzić), bardzo sprawna komunikacja (95% spraw załatwiam od ręki), pomocny i  fachowy zespół (podział ról załogi ściśle zgodny z kompetencjami). Do tego dobre prowizje, szybkie rozliczenie, sprawne załatwianie spraw związanych z egzaminami. Ogólnie dobrze się u Was czuję i nie mam żadnej presji sprzedażowej, co jest chyba najistotniejsze.

  Jarek Szulc • Agent

 • Zawsze mam wsparcie ze strony Biura Partnerskiego i Głównego. Dostęp do obszernej bazy wiedzy w systemie ORKANmulti daje mi możliwość uzyskania uprawnień w wielu różnych Towarzystwach. Szereg szkoleń i konkursów, umożliwia mi rozwój i stanowi dodatkową motywację.

  Wojtek Zimny • Agent

 • Partnerstwo z MSM.pl pozwoliło mi na znaczne podwyższenie standardów obsługi klienta. Szybki czas reakcji na zapytania ofertowe i posprzedażowe możliwe dzięki automatycznej identyfikacji klienta w systemie ORKANmulti, to jedno z usprawnień. Dane na temat aktywności zespołu, to z kolei nieoceniona pomoc w zarządzaniu ludźmi.

  Kasia Lutkowska • Biuro Partnerskie

 • W MSM jest świetna atmosfera (lubię do Was przychodzić), bardzo sprawna komunikacja (95% spraw załatwiam od ręki), pomocny i  fachowy zespół (podział ról załogi ściśle zgodny z kompetencjami). Do tego dobre prowizje, szybkie rozliczenie, sprawne załatwianie spraw związanych z egzaminami. Ogólnie dobrze się u Was czuję i nie mam żadnej presji sprzedażowej, co jest chyba najistotniejsze.

  Jarek Szulc • Agent

 • Zawsze mam wsparcie ze strony Biura Partnerskiego i Głównego. Dostęp do obszernej bazy wiedzy w systemie ORKANmulti daje mi możliwość uzyskania uprawnień w wielu różnych Towarzystwach. Szereg szkoleń i konkursów, umożliwia mi rozwój i stanowi dodatkową motywację.

  Wojtek Zimny • Agent

 • Partnerstwo z MSM.pl pozwoliło mi na znaczne podwyższenie standardów obsługi klienta. Szybki czas reakcji na zapytania ofertowe i posprzedażowe możliwe dzięki automatycznej identyfikacji klienta w systemie ORKANmulti, to jedno z usprawnień. Dane na temat aktywności zespołu, to z kolei nieoceniona pomoc w zarządzaniu ludźmi.

  Kasia Lutkowska • Biuro Partnerskie

 • W MSM jest świetna atmosfera (lubię do Was przychodzić), bardzo sprawna komunikacja (95% spraw załatwiam od ręki), pomocny i  fachowy zespół (podział ról załogi ściśle zgodny z kompetencjami). Do tego dobre prowizje, szybkie rozliczenie, sprawne załatwianie spraw związanych z egzaminami. Ogólnie dobrze się u Was czuję i nie mam żadnej presji sprzedażowej, co jest chyba najistotniejsze.

  Jarek Szulc • Agent

 • Zawsze mam wsparcie ze strony Biura Partnerskiego i Głównego. Dostęp do obszernej bazy wiedzy w systemie ORKANmulti daje mi możliwość uzyskania uprawnień w wielu różnych Towarzystwach. Szereg szkoleń i konkursów, umożliwia mi rozwój i stanowi dodatkową motywację.

  Wojtek Zimny • Agent

WSPÓŁPRACA

Zostań Agentem MSM

Wypełnij formularz:

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń 795 055 515

lub zostaw swój numer kontaktowy

BIURO PARTNERSKIE

Otwórz Biuro Partnerskie w swojej okolicy

Biura Partnerskie, to całkowicie niezależne Agencje, które otrzymują od MSM zaplecze organizacyjne, informatyczne, know-how oraz wsparcie na każdym etapie sprzedaży i obsługi.

Nie wymagamy wyłączności, a współpraca z multiagencją sieciową MSM to wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów ubezpieczeniowych oraz dostęp do nowoczesnego systemu ORKANmulti.

Biuro partnerskie współpracuje z MSM, zyskuje więc możliwość optymalizacji wszystkich procesów, szansę zwiększenia wolumenu sprzedaży ubezpieczeń i automatyzacji rozliczenia polis oraz prowizji.

Dowiedz się więcej