OGRANICZ KOSZTY UBEZPIECZEŃ — AUTOMATYZUJ PROCESY

MSM.biznes

Co nas wyróżnia Skontaktuj się

Drogi przedsiębiorco, doskonale zdajemy sobie sprawę, że prowadząc prorozwojową firmę, zmagasz się z rosnącymi kosztami. Inflacja, presja płacowa pracowników, rosnące ceny energii to tylko niektóre kwestie wpływające na rentowność twojego biznesu.

Jeśli zastanawiasz się, jak skutecznie obniżyć koszty, to wychodząc naprzeciw potrzebom twojej firmy przedstawiamy innowacyjny program MSM.biznes. Ten program pozwoli Ci w prosty sposób zaoszczędzić do nawet 15% składki ubezpieczeniowej rocznie. Przy tym zakres ochrony ubezpieczeniowej twojej firmy w żaden sposób nie ucierpi, a może się jeszcze rozszerzyć.

Scrolluj w dół

 • NIŻSZE KOSZTY UBEZPIECZEŃ

  Z MSM.biznes obniżysz koszty ubezpieczenia w firmie na kilka sposobów. Znajdziemy najkorzystniejszą ofertę na rynku i wynegocjujemy dodatkowe zniżki u ubezpieczyciela. Gdy na ubezpieczenia wydajesz ponad 100 tys. zł rocznie, to możesz jeszcze liczyć na specjalne rabaty.

 • PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

  Nasi specjaliści precyzyjnie dopasują zakres ochrony ubezpieczeniowej do potrzeb twojej firmy. Już od 2008 roku specjalizujemy się w obniżaniu kosztów ubezpieczeń przedsiębiorców. Współpracujemy z wszystkimi czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. W MSM.biznes twoja firma będzie w pełni chroniona.

 • PROSTOTA

  Całą obsługę ubezpieczeniową swojej firmy załatwisz w parę kliknięć, całkowicie online. Wystarczy, że w dosłownie jedną chwilę wpiszesz zapytanie przez naszą platformą internetową ORKANmulti. Całą resztą zajmą się nasi doświadczeni specjaliści produktowi z biur w całej Polsce.

 • AUTOMATYZACJA PROCESÓW

  Na 30 dni przed końcem ubezpieczenia, otrzymasz powiadomienie z naszego systemu. Nigdy nie przegapisz terminu wznowienia polisy. Ponadto zostaniesz poinformowany o terminach badań technicznych twoich pojazdów firmowych.

 • WSZYSTKO POD KONTROLĄ

  Informacje o wszystkich ubezpieczeniach zawsze będziesz miał pod ręką — z każdego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę, przez komputer i telefon. Wystarczy, że zalogujesz się na naszą platformę. Polisy online zamiast papierowych wersji w segregatorach to większy komfort i oszczędność czasu.

 • POMOC NA KAŹDYM ETAPIE

  Cały czas możesz na nas liczyć. Zapewniamy profesjonalne wsparcie także wtedy, gdy proces wypłaty odszkodowania nie przebiega zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Jesteśmy jedną z największych multiagencji ubezpieczeniowych w kraju. Mamy ogromne doświadczenie w kontaktach z ubezpieczycielami.

POKAŻ WIĘCEJ

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

Towarzystwa
Ubezpieczeniowe

Współpracujemy z wszystkimi najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi działającymi na polskim rynku. W konsekwencji multiagent ubezpieczeniowy MSM każdemu swojemu klientowi zapewnia najwyższej jakości ubezpieczenie w przystępnej cenie.

Dbając o kompleksową obsługę klienta, oferujemy ... rozwiń więcej ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, firmowe, medyczne oraz praktycznie wszystkie inne. Dostarczamy też programy oszczędnościowe i inwestycyjne oraz inne produkty, które umożliwiają klientom pomnażanie kapitału.

 • PZU SA

  Największy ubezpieczyciel Europy środkowo-wschodniej. Udziały PZU na polskim rynku sięgają obecnie około latach 40%. PZU cieszy się ogromnym zaufaniem, szczególnie wśród starszych Klientów i posiada także najszerszą ofertę ubezpieczeniową na rynku. Praktycznie każdy agent ubezpieczeniowy chwali sobie możliwość sprzedaży ubezpieczeń PZU.
  PZU Życie SA
  Jest jedną ze spółek PZU, która posiada większościowy udział na polskim rynku. W swojej ofercie ma kompleksowe ubezpieczenia na życie i zdrowotne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dla wielu osób PZU to synonim dobrego ubezpieczenia.

 • Allianz

  Spółka należąca do grupy Allianz Polska, oferująca szeroki pakiet ubezpieczeń indywidualnych i grupowych na życie. Zakres produktów Allianz jest szeroki i obejmuje także ubezpieczenia na życie i dożycie, ubezpieczenia z funduszami kapitałowymi, polisy life casco oraz ubezpieczenia zdrowotne. Ten ubezpieczyciel ma także ogromną liczbę zadowolonych Klientów w Polsce.

 • Generali

  Jedna z największych europejskich grup finansowo-ubezpieczeniowych o blisko 200-letniej tradycji. Obecnie jest to trzecia co do wielkości międzynarodowa grupa ubezpieczeniowa w Europie i szósta na świecie. Od 2016 roku w skład grupy Generali wchodzi Proama.

 • Ergo Hestia

  Polska grupa towarzystw ubezpieczeniowych z siedzibą w Sopocie, od 2000 roku związana z niemiecką ERGO Insurance Group, która prowadzi działalność w ponad 30 krajach w Europie i Azji.

 • Warta

  Jedno z największych, najstarszych i najbardziej renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych na rynku polskim. Od lat Warta znana jest z bardzo atrakcyjnej oferty zarówno w zakresie komunikacji , majątku jaki i ubezpieczeń grupowych.

 • Proama

  Towarzystwo ubezpieczeniowe specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych OC i AC. W ofercie Proama są także atrakcyjne ubezpieczenia domów i mieszkań. Od 2016 marka jest częścią Generali, a połączenie z tym włoskim potentatem sprawiło, że Proama ma ofertę jeszcze lepiej dopasowaną do realiów rynkowych.

 • MTU

  MTU to marka należąca do Ergo Hestii. Specjalizuje się w prostych ubezpieczeniach, które mają trakcyjny poziom cen. MTU słynie także z bardzo przejrzystych procedur, łatwość zawierania polis i przyjaznej obsługi w przypadku wystąpienia szkody.

 • Compensa

  Wchodząc w skład wiodącego ubezpieczyciela Europy Środkowo-Wschodniej tj. Vienna Insurance Group, Compensa zapewnia kompleksową obsługę klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji.

 • Interrisk SA

  Należąc do renomowanej austriackiej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group, Interrisk oferuje kompleksowy zakres ubezpieczeń. Firma znana jest z tego, że stosunek jakości ochrony ubezpieczeniowej w porównaniu do ceny jest wysoce atrakcyjny dla Klientów.

 • Concordia Ubezpieczenia

  Od 20 lat należy do wiodących graczy na rynku w segmencie ubezpieczeń rolnych. W jej portfolio znajdują się produkty stworzone z myślą o rolnikach, klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz kredytobiorcach. Oferta obejmuje pełen pakiet ubezpieczeń, które chronią życie, zdrowie i majątek.

 • Inter Polska S.A.

  Część niemieckiej grupy ubezpieczeniowej INTER, która od 1926 roku zajmuje się sprzedażą coraz popularniejszych ubezpieczeń zdrowotnych oraz specjalistycznych programów ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczenia medyczne, zdrowotne, majątkowe dla firm i klientów indywidualnych.

 • Leadenhall Polska

  Dostarcza specjalistyczne ubezpieczenia dostosowane do potrzeb polskich klientów wprost od Lloyds’a czyli jednej z najstarszych instytucji ubezpieczeniowych na świecie z siedzibą w Londynie, której siłę finansową potwierdzają wszystkie globalne agencje ratingowe.

 • Wiener TU S.A.

  Od 20 lat na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz rozwiązania ubezpieczeniowe dla klientów korporacyjnych. W szerokiej ofercie towarzystwa znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, osobowe, turystyczne oraz rolne.

 • TUZ TUW

  Od 2003 roku działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Cieszy się ogromnym zaufaniem klientów, co potwierdza rosnąca z każdym rokiem dynamika wzrostu, najwyższa wśród wszystkich zakładów ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku.

 • Unum Życie TUiR S.A

  Cześć Grupy Unum, lidera w zakresie ochrony finansowej w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i Wielkiej Brytanii. Grupa Unum działa od ponad 170 lat, oferując klientom profesjonalne ubezpieczenia dopasowane do potrzeb indywidualnych oraz firm.

 • Signal Iduna

  Część niemieckiej grupy SIGNAL IDUNA Allgemeine Versicherung AG, świadczącej usługi klientom prywatnym i korporacyjnym od ponad 100 lat. Na rynku Polskim jest znana głównie z zapewniania atrakcyjnych kart medycznych, które gwarantują błyskawiczną prywatną opiekę lekarską wysokiej jakości.

 • Uniqa Polska

  Jest częścią działającego w 20 krajach na rynku środkowo- i wschodnioeuropejskim UNIQA International Beteiligungs-Verwaltungs GmbH. Uniqa w swojej ofercie ma szeroką gamę produktów dedykowanych zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorstwom.
  Uniqa Life
  Jest częścią koncern UNIQA Group Austria i oferuje bogatą ofertę ubezpieczeń na życie i zdrowie dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

 • pokaż więcej

ORKAN MULTI

Platforma ubezpieczeniowa
ORKANmulti online to:

➡️ Sprawna komunikacja i obsługa, abyś szybko uzyskiwał oferty ubezpieczeń.
➡️ Automatyczne przypomnienia — terminy wznowień polisy i przeglądów pod kontrolą.
➡️ Dostęp z każdego miejsca przez 24h, byś zawsze mógł zarządzać ubezpieczeniami.

 • ZAPYTANIA OFERTOWE

  To właśnie w ORKANmulti wpisujesz zapytanie o ubezpieczenie — od polis komunikacyjnych, przez majątkowe do ubezpieczeń pracowniczych. My wtedy przygotowujemy najkorzystniejsze oferty. Na końcu decydujesz, która z nich najlepiej zabezpiecza interes twojej firmy.

 • REJESTR POLIS

  Wszystkie dokumenty ubezpieczeniowe w jednym miejscu. W naszym systemie znajdziesz historię ofert oraz polis wraz z datami i wysokością składek. ORKANmulti to również narzędzie analityczne wspomagające optymalizację kosztów ubezpieczeń.

 • WSPARCIE WE WSZYSTKICH PROCESACH

  Dostęp do pełnej dokumentacji i historii ubezpieczeniowej w interaktywnej platformie umożliwia naszemu zespołowi, efektywne wsparcie twojej firmy na każdym etapie. Pomożemy w przygotowaniu ofert, obsłudze ubezpieczenia i przy odszkodowaniach.

POKAŻ WIĘCEJ

WSPÓŁPRACA

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń +48 691 951 424

LUB

Zostaw swój numer, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:

WSPÓŁPRACA

Dlaczego warto zostać agentem MSM?

Jako agent ubezpieczeniowy MSM zyskasz wsparcie informatyczne, merytoryczne oraz szkoleniowe. W konsekwencji będziesz mógł się w pełni skupić na profesjonalnej obsłudze Klienta oraz coraz szybszej sprzedaży i rosnącym wynagrodzeniu.

Zapewnimy Ci także bezpieczeństwo, przejrzystość współpracy oraz niezależność. Będziesz pracował tyle, ile chcesz, nie zostaniesz także obarczony żadnymi planami sprzedażowymi!

Dowiedz się więcej

BIURO PARTNERSKIE

Otwórz Biuro Partnerskie w swojej okolicy

Biura Partnerskie, to całkowicie niezależne Agencje, które otrzymują od MSM zaplecze organizacyjne, informatyczne, know-how oraz wsparcie na każdym etapie sprzedaży i obsługi.

Nie wymagamy wyłączności, a współpraca z multiagencją sieciową MSM to wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów ubezpieczeniowych oraz dostęp do nowoczesnego systemu ORKANmulti.

Biuro partnerskie współpracuje z MSM, zyskuje więc możliwość optymalizacji wszystkich procesów, szansę zwiększenia wolumenu sprzedaży ubezpieczeń i automatyzacji rozliczenia polis oraz prowizji.

Dowiedz się więcej