WSPÓŁPRACA

Załóż Biuro Partnerskie
i rozwiń swoją strukturę

Co nas wyróżnia Załóż biuro partnerskie

Biura Partnerskie, to całkowicie niezależne Agencje, które otrzymują od MSM zaplecze organizacyjne, informatyczne, know-how oraz wsparcie na każdym etapie sprzedaży i obsługi.

Nie wymagamy wyłączności, a współpraca z multiagencją sieciową MSM to wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów ubezpieczeniowych oraz dostęp do nowoczesnego ... rozwiń więcej systemu ORKANmulti.

Biuro partnerskie współpracuje z MSM, zyskuje więc możliwość optymalizacji wszystkich procesów, szansę zwiększenia wolumenu sprzedaży ubezpieczeń i automatyzacji rozliczenia polis oraz prowizji.

Scrolluj w dół

 • Samodzielność Biura Partnerskiego

  Nie wymagamy wyłączności - Biura Partnerskie to samodzielne firmy z pełną autonomią, które sprzedają ubezpieczenia poprzez MSM.pl i z jego wsparciem budują strukturę Multiagentów ubezpieczeniowych.

 • Wsparcie & Know-how

  Na każdym etapie budowania struktury dzielimy się wiedzą dotyczącą najlepszych praktyk w przygotowaniu ofert oraz metod sprzedaży i rozbudowywania Twojej firmy. Podejmujemy wspólne działania i przeprowadzamy cykliczne szkolenia ubezpieczeniowe online.

 • Wysokie prowizje

  Biuro Partnerskie pracuje na wysokie prowizje dla swojego zespołu. Samo również decyduje jakie prowizje będą otrzymywali agenci w strukturze biura partnerskiego. Natomiast cały ciężar rozliczeń prowizji przejmuje system ORKANmulti – po ustaleniu schematów rozliczenia są automatyczne.

 • Zarządzanie online

  Dostęp do wszystkich działań podejmowanych przez członków struktury sprzedażowej oraz zagregowanych danych pozwala na bieżąco korygować pracę, a także wyciągać trafne wnioski i przygotowywać długoterminową strategię sprzedaży ubezpieczeń.

 • Prostsza rekrutacja Multiagentów

  Dzięki ORKANmulti rozbudowywanie oferty i sprzedaż ubezpieczeń będą o wiele prostsze. Pozwala to na szybsze wdrożenie nowych Agentów, którzy będą mogli także sprawniej sprzedawać polisy.

 • Szkolenia i baza wiedzy

  Uprawnienia KNF są dostępne do wyrobienia dla każdego agenta biura partnerskiego. ORKANmulti to także stały dostęp do szkoleń przeprowadzanych trzy razy w tygodniu. Szkolenia są rejestrowane, dzięki czemu można je odtworzyć w każdym czasie. Warto także skorzystać z bazy wiedzy, która jest stale aktualizowana przez specjalistów produktowych.

POKAŻ WIĘCEJ

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

Towarzystwa
Ubezpieczeniowe

Współpracujemy z wszystkimi najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi działającymi na polskim rynku. W konsekwencji multiagent ubezpieczeniowy MSM każdemu swojemu klientowi zapewnia najwyższej jakości ubezpieczenie w przystępnej cenie.

Dbając o kompleksową obsługę klienta, oferujemy ... rozwiń więcej ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, firmowe, medyczne oraz praktycznie wszystkie inne. Dostarczamy też programy oszczędnościowe i inwestycyjne oraz inne produkty, które umożliwiają klientom pomnażanie kapitału.

 • PZU SA

  Największy ubezpieczyciel Europy środkowo-wschodniej. Udziały PZU na polskim rynku sięgają obecnie około latach 40%. PZU cieszy się ogromnym zaufaniem, szczególnie wśród starszych Klientów i posiada także najszerszą ofertę ubezpieczeniową na rynku. Praktycznie każdy agent ubezpieczeniowy chwali sobie możliwość sprzedaży ubezpieczeń PZU.
  PZU Życie SA
  Jest jedną ze spółek PZU, która posiada większościowy udział na polskim rynku. W swojej ofercie ma kompleksowe ubezpieczenia na życie i zdrowotne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dla wielu osób PZU to synonim dobrego ubezpieczenia.

 • Allianz

  Spółka należąca do grupy Allianz Polska, oferująca szeroki pakiet ubezpieczeń indywidualnych i grupowych na życie. Zakres produktów Allianz jest szeroki i obejmuje także ubezpieczenia na życie i dożycie, ubezpieczenia z funduszami kapitałowymi, polisy life casco oraz ubezpieczenia zdrowotne. Ten ubezpieczyciel ma także ogromną liczbę zadowolonych Klientów w Polsce.

 • Generali

  Jedna z największych europejskich grup finansowo-ubezpieczeniowych o blisko 200-letniej tradycji. Obecnie jest to trzecia co do wielkości międzynarodowa grupa ubezpieczeniowa w Europie i szósta na świecie. Od 2016 roku w skład grupy Generali wchodzi Proama.

 • Ergo Hestia

  Polska grupa towarzystw ubezpieczeniowych z siedzibą w Sopocie, od 2000 roku związana z niemiecką ERGO Insurance Group, która prowadzi działalność w ponad 30 krajach w Europie i Azji.

 • Warta

  Jedno z największych, najstarszych i najbardziej renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych na rynku polskim. Od lat Warta znana jest z bardzo atrakcyjnej oferty zarówno w zakresie komunikacji , majątku jaki i ubezpieczeń grupowych.

 • Proama

  Towarzystwo ubezpieczeniowe specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych OC i AC. W ofercie Proama są także atrakcyjne ubezpieczenia domów i mieszkań. Od 2016 marka jest częścią Generali, a połączenie z tym włoskim potentatem sprawiło, że Proama ma ofertę jeszcze lepiej dopasowaną do realiów rynkowych.

 • MTU

  MTU to marka należąca do Ergo Hestii. Specjalizuje się w prostych ubezpieczeniach, które mają trakcyjny poziom cen. MTU słynie także z bardzo przejrzystych procedur, łatwość zawierania polis i przyjaznej obsługi w przypadku wystąpienia szkody.

 • Compensa

  Wchodząc w skład wiodącego ubezpieczyciela Europy Środkowo-Wschodniej tj. Vienna Insurance Group, Compensa zapewnia kompleksową obsługę klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji.

 • Interrisk SA

  Należąc do renomowanej austriackiej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group, Interrisk oferuje kompleksowy zakres ubezpieczeń. Firma znana jest z tego, że stosunek jakości ochrony ubezpieczeniowej w porównaniu do ceny jest wysoce atrakcyjny dla Klientów.

 • Concordia Ubezpieczenia

  Od 20 lat należy do wiodących graczy na rynku w segmencie ubezpieczeń rolnych. W jej portfolio znajdują się produkty stworzone z myślą o rolnikach, klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz kredytobiorcach. Oferta obejmuje pełen pakiet ubezpieczeń, które chronią życie, zdrowie i majątek.

 • Inter Polska S.A.

  Część niemieckiej grupy ubezpieczeniowej INTER, która od 1926 roku zajmuje się sprzedażą coraz popularniejszych ubezpieczeń zdrowotnych oraz specjalistycznych programów ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczenia medyczne, zdrowotne, majątkowe dla firm i klientów indywidualnych.

 • Leadenhall Polska

  Dostarcza specjalistyczne ubezpieczenia dostosowane do potrzeb polskich klientów wprost od Lloyds’a czyli jednej z najstarszych instytucji ubezpieczeniowych na świecie z siedzibą w Londynie, której siłę finansową potwierdzają wszystkie globalne agencje ratingowe.

 • Wiener TU S.A.

  Od 20 lat na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz rozwiązania ubezpieczeniowe dla klientów korporacyjnych. W szerokiej ofercie towarzystwa znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, osobowe, turystyczne oraz rolne.

 • TUZ TUW

  Od 2003 roku działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Cieszy się ogromnym zaufaniem klientów, co potwierdza rosnąca z każdym rokiem dynamika wzrostu, najwyższa wśród wszystkich zakładów ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku.

 • Unum Życie TUiR S.A

  Cześć Grupy Unum, lidera w zakresie ochrony finansowej w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i Wielkiej Brytanii. Grupa Unum działa od ponad 170 lat, oferując klientom profesjonalne ubezpieczenia dopasowane do potrzeb indywidualnych oraz firm.

 • Signal Iduna

  Część niemieckiej grupy SIGNAL IDUNA Allgemeine Versicherung AG, świadczącej usługi klientom prywatnym i korporacyjnym od ponad 100 lat. Na rynku Polskim jest znana głównie z zapewniania atrakcyjnych kart medycznych, które gwarantują błyskawiczną prywatną opiekę lekarską wysokiej jakości.

 • Uniqa Polska

  Jest częścią działającego w 20 krajach na rynku środkowo- i wschodnioeuropejskim UNIQA International Beteiligungs-Verwaltungs GmbH. Uniqa w swojej ofercie ma szeroką gamę produktów dedykowanych zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorstwom.
  Uniqa Life
  Jest częścią koncern UNIQA Group Austria i oferuje bogatą ofertę ubezpieczeń na życie i zdrowie dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

 • pokaż więcej

ORKAN MULTI

Czym jest ORKANmulti
i jakie możliwości oferuje?

ORKANmulti to innowacyjny system informatyczny dedykowany branży ubezpieczeniowej. Jest to interaktywna baza, w której Multiagent ubezpieczeniowy znajdzie wszystkie informacje dotyczące towarzystw ubezpieczeniowych, rejestr Klientów, ofert i polis, a także dokładny opis ubezpieczeń. ORKANmulti umożliwia również kalkulację cen, co znacznie przyspiesza przygotowanie ofert i sprzedaż polis.

System cechuje się także intuicyjnością ... rozwiń więcej i prostotą w obsłudze, wystarczy parę kliknięć, aby wpisać zapytanie ofertowe. Wtedy to zespół specjalistów produktowych przygotuje dla Ciebie najlepszą pod kątem jakości i ceny ofertę, którą będziesz mógł pozytywnie zaskoczyć swojego Klienta. W ORKANmulti znajdziesz także moduł wystawiania faktur, a także wiele innych funkcji analitycznych.

 • Moduł sprzedaży ubezpieczeń

  Rejestrowane są tam wszystkie polisy sprzedane przez agenta. Rejestracja polisy jest prosta, każda z nich widoczna jest w całości jako skan. W module można też wgrywać zdjęcia oraz rejestrować wypowiedzenia - dzięki temu ma się w jednym miejscu dostęp do całej historii danej sprzedaży.

 • Kontrola struktury

  W systemie ORKANmulti masz wgląd w sprzedaż, zapytania oraz rozliczenia całej struktury. Wiesz też, jak sprzedają poszczególni agenci, jaką mają efektywność w zamykaniu sprzedaży i w jakich aspektach trzeba im pomóc.

 • Niezależność prowizyjna

  Biuro Partnerskie samodzielnie decyduje o wysokościach prowizji naliczanych w swojej strukturze. System jest dostosowany do bardzo indywidualnych rozwiązań, które są ustalane na etapie podejmowania współpracy. Biuro partnerskie może też skorzystać z wypracowanych wcześniej standardowych schematów MSM.

 • Automatyczne rozliczenia prowizji

  Cały proces rozliczeń odbywa się w sposób automatyczny. Już na etapie nadawania dostępu do ORKANmulti są ustalane schematy prowizyjne dla Agenta, które potem są rozliczane automatycznie.

 • Automatyzacje procesów

  Wszystkie kroki niezbędne do realizacji sprzedaży i obsługi posprzedażowej, rozliczenia, baza wiedzy produktowej znajdują się w jednym systemie. Pozwala to na automatyzację procesów, co z kolei skraca czas spędzony na obsłudze, tak istotny przy sprzedaży masowych produktów, jakim są ubezpieczenia.

 • Baza wiedzy ubezpieczeniowej

  Ilość ryzyk na wypadek których możemy ubezpieczyć danego klienta, jest tak duża, że trudno o wszystkich pamiętać. ORKANmulti umożliwia Agentom szybki dostęp do informacji potrzebnych do przygotowania oferty - szczególnie pomocny jest tu moduł zapytań oraz ubezpieczeniowa baza wiedzy.

 • Ubezpieczeniowe szkolenia online

  ORKANmulti to nieograniczony dostęp do szkoleń online. Odbywają się one w trybie ciągłym - każdy może wybrać interesujący go temat oraz czas, w którym odbędzie szkolenie. To bardzo wygodne i bezkosztowe rozwiązanie.

POKAŻ WIĘCEJ

WSPÓŁPRACOWNICY MSM

Co o nas mówią?

 • Partnerstwo z MSM.pl pozwoliło mi na znaczne podwyższenie standardów obsługi klienta. Szybki czas reakcji na zapytania ofertowe i posprzedażowe możliwe dzięki automatycznej identyfikacji klienta w systemie ORKANmulti, to jedno z usprawnień. Dane na temat aktywności zespołu, to z kolei nieoceniona pomoc w zarządzaniu ludźmi.

  Kasia Lutkowska • Biuro Partnerskie

 • W MSM jest świetna atmosfera (lubię do Was przychodzić), bardzo sprawna komunikacja (95% spraw załatwiam od ręki), pomocny i  fachowy zespół (podział ról załogi ściśle zgodny z kompetencjami). Do tego dobre prowizje, szybkie rozliczenie, sprawne załatwianie spraw związanych z egzaminami. Ogólnie dobrze się u Was czuję i nie mam żadnej presji sprzedażowej, co jest chyba najistotniejsze.

  Jarek Szulc • Agent

 • Zawsze mam wsparcie ze strony Biura Partnerskiego i Głównego. Dostęp do obszernej bazy wiedzy w systemie ORKANmulti daje mi możliwość uzyskania uprawnień w wielu różnych Towarzystwach. Szereg szkoleń i konkursów, umożliwia mi rozwój i stanowi dodatkową motywację.

  Wojtek Zimny • Agent

 • Partnerstwo z MSM.pl pozwoliło mi na znaczne podwyższenie standardów obsługi klienta. Szybki czas reakcji na zapytania ofertowe i posprzedażowe możliwe dzięki automatycznej identyfikacji klienta w systemie ORKANmulti, to jedno z usprawnień. Dane na temat aktywności zespołu, to z kolei nieoceniona pomoc w zarządzaniu ludźmi.

  Kasia Lutkowska • Biuro Partnerskie

 • W MSM jest świetna atmosfera (lubię do Was przychodzić), bardzo sprawna komunikacja (95% spraw załatwiam od ręki), pomocny i  fachowy zespół (podział ról załogi ściśle zgodny z kompetencjami). Do tego dobre prowizje, szybkie rozliczenie, sprawne załatwianie spraw związanych z egzaminami. Ogólnie dobrze się u Was czuję i nie mam żadnej presji sprzedażowej, co jest chyba najistotniejsze.

  Jarek Szulc • Agent

 • Zawsze mam wsparcie ze strony Biura Partnerskiego i Głównego. Dostęp do obszernej bazy wiedzy w systemie ORKANmulti daje mi możliwość uzyskania uprawnień w wielu różnych Towarzystwach. Szereg szkoleń i konkursów, umożliwia mi rozwój i stanowi dodatkową motywację.

  Wojtek Zimny • Agent

 • Partnerstwo z MSM.pl pozwoliło mi na znaczne podwyższenie standardów obsługi klienta. Szybki czas reakcji na zapytania ofertowe i posprzedażowe możliwe dzięki automatycznej identyfikacji klienta w systemie ORKANmulti, to jedno z usprawnień. Dane na temat aktywności zespołu, to z kolei nieoceniona pomoc w zarządzaniu ludźmi.

  Kasia Lutkowska • Biuro Partnerskie

 • W MSM jest świetna atmosfera (lubię do Was przychodzić), bardzo sprawna komunikacja (95% spraw załatwiam od ręki), pomocny i  fachowy zespół (podział ról załogi ściśle zgodny z kompetencjami). Do tego dobre prowizje, szybkie rozliczenie, sprawne załatwianie spraw związanych z egzaminami. Ogólnie dobrze się u Was czuję i nie mam żadnej presji sprzedażowej, co jest chyba najistotniejsze.

  Jarek Szulc • Agent

 • Zawsze mam wsparcie ze strony Biura Partnerskiego i Głównego. Dostęp do obszernej bazy wiedzy w systemie ORKANmulti daje mi możliwość uzyskania uprawnień w wielu różnych Towarzystwach. Szereg szkoleń i konkursów, umożliwia mi rozwój i stanowi dodatkową motywację.

  Wojtek Zimny • Agent

 • Partnerstwo z MSM.pl pozwoliło mi na znaczne podwyższenie standardów obsługi klienta. Szybki czas reakcji na zapytania ofertowe i posprzedażowe możliwe dzięki automatycznej identyfikacji klienta w systemie ORKANmulti, to jedno z usprawnień. Dane na temat aktywności zespołu, to z kolei nieoceniona pomoc w zarządzaniu ludźmi.

  Kasia Lutkowska • Biuro Partnerskie

 • W MSM jest świetna atmosfera (lubię do Was przychodzić), bardzo sprawna komunikacja (95% spraw załatwiam od ręki), pomocny i  fachowy zespół (podział ról załogi ściśle zgodny z kompetencjami). Do tego dobre prowizje, szybkie rozliczenie, sprawne załatwianie spraw związanych z egzaminami. Ogólnie dobrze się u Was czuję i nie mam żadnej presji sprzedażowej, co jest chyba najistotniejsze.

  Jarek Szulc • Agent

 • Zawsze mam wsparcie ze strony Biura Partnerskiego i Głównego. Dostęp do obszernej bazy wiedzy w systemie ORKANmulti daje mi możliwość uzyskania uprawnień w wielu różnych Towarzystwach. Szereg szkoleń i konkursów, umożliwia mi rozwój i stanowi dodatkową motywację.

  Wojtek Zimny • Agent

WSPÓŁPRACA

Załóż biuro partnerskie

Zadzwoń +48 795 055 515

LUB

Zostaw swój numer, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:

WSPÓŁPRACA

Dlaczego warto zostać agentem MSM?

Jako agent ubezpieczeniowy MSM zyskasz wsparcie informatyczne, merytoryczne oraz szkoleniowe. W konsekwencji będziesz mógł się w pełni skupić na profesjonalnej obsłudze Klienta oraz coraz szybszej sprzedaży i rosnącym wynagrodzeniu.

Zapewnimy Ci także bezpieczeństwo, przejrzystość współpracy oraz niezależność. Będziesz pracował tyle, ile chcesz, nie zostaniesz także obarczony żadnymi planami sprzedażowymi!

Dowiedz się więcej