WSPÓŁPRACA

Współpracuj z nami jako Manager ds. rozwoju

Co nas wyróżnia Zostań Managerem

Chcesz zwiększyć sprzedaż ubezpieczeń? Może już zarządzasz grupą sprzedażową i szukasz sposobu na zoptymalizowanie jej pracy? Jako Manager ds. rozwoju będziesz w stanie szybciej zrealizować swoje cele.

Zapewnimy Ci wsparcie informatyczne, a CRM ubezpieczeniowy ORKANmulti sprawi, że z łatwością będziesz mógł kontrolować i nadawać ... rozwiń więcej kierunek rozwoju swojej strukturze sprzedażowej.

Co więcej, twoja grupa sprzedażowa zawsze będzie mogła liczyć na wsparcie merytoryczne doświadczonych specjalistów produktowych MSM.

Scrolluj w dół

 • Szeroka oferta

  Managerowie i zespół mają dostęp do szerokiej oferty ubezpieczeń już pierwszego dnia po podpisaniu umowy współpracy. Możliwość jej poszerzenia o nowe produkty daje realny wpływ na wyniki sprzedaży zespołu i zadowolenie klienta.

 • Prostsza rekrutacja

  Dzięki ORKANmulti rozbudowywanie oferty i sprzedaż ubezpieczeń będą o wiele prostsze. Współpraca z multiagencją sieciową MSM pozwoli Ci więc na szybsze wdrożenie nowych multiagentów ubezpieczeniowych, którzy będą mogli także sprawniej sprzedawać polisy oraz generować wynagrodzenie z prowizji.

 • Szkolenia ubezpieczeniowe online

  Zdalne szkolenia ubezpieczeniowe pozwalają na ciągłe zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy o nowych ryzykach bez konieczności wyjazdów i ponoszenia dodatkowych kosztów. Współpraca z multiagencją ubezpieczeniową MSM oznacza bowiem dostęp do bazy szkoleniowej non stop.

 • Wsparcie know-how

  MSM jako profesjonalna multiagencja sieciowa tworzy struktury sprzedaży w całej Polsce i chętnie dzieli się wiedzą na temat tego, jak je budować. Proste i jasne schematy działania umożliwiają zaś jej szybkie wdrożenie..

 • Zarządzanie online

  Obecnie, skuteczne zarządzanie ludźmi, nadzorowanie sprzedaży i realizowanie innych wyznaczonych celów nie oznacza konieczności pracy face to face. Nasz nowoczesny model współpracy online pozwala oszczędzać czas i maksymalizować zyski.

 • Przejrzyste rozliczenia prowizji

  Każdy Manager ma pełny i stały wgląd w aktywność i historię sprzedaży zespołu. Gwarantuje to przejrzystość, sprawdzenie jak wysokie są prowizje i realny wpływ na rozliczenia oraz możliwość wsparcia multiagentów ubezpieczeniowych w procesie sprzedaży.

 • Analizy sprzedaży ubezpieczeń

  Jako Manager otrzymasz dostęp do danych sprzedaży Twojego zespołu. Dzięki temu będziesz mógł je na bieżąco analizować i wspierać swych pracowników w osiąganiu lepszych wyników sprzedażowych i wysokich prowizji.

POKAŻ WIĘCEJ

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

Towarzystwa
Ubezpieczeniowe

Współpracujemy z wszystkimi najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi działającymi na polskim rynku. W konsekwencji multiagent ubezpieczeniowy MSM każdemu swojemu klientowi zapewnia najwyższej jakości ubezpieczenie w przystępnej cenie.

Dbając o kompleksową obsługę klienta, oferujemy ... rozwiń więcej ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, firmowe, medyczne oraz praktycznie wszystkie inne. Dostarczamy też programy oszczędnościowe i inwestycyjne oraz inne produkty, które umożliwiają klientom pomnażanie kapitału.

 • PZU SA

  Największy ubezpieczyciel Europy środkowo-wschodniej. Udziały PZU na polskim rynku sięgają obecnie około latach 40%. PZU cieszy się ogromnym zaufaniem, szczególnie wśród starszych Klientów i posiada także najszerszą ofertę ubezpieczeniową na rynku. Praktycznie każdy agent ubezpieczeniowy chwali sobie możliwość sprzedaży ubezpieczeń PZU.
  PZU Życie SA
  Jest jedną ze spółek PZU, która posiada większościowy udział na polskim rynku. W swojej ofercie ma kompleksowe ubezpieczenia na życie i zdrowotne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dla wielu osób PZU to synonim dobrego ubezpieczenia.

 • Allianz

  Spółka należąca do grupy Allianz Polska, oferująca szeroki pakiet ubezpieczeń indywidualnych i grupowych na życie. Zakres produktów Allianz jest szeroki i obejmuje także ubezpieczenia na życie i dożycie, ubezpieczenia z funduszami kapitałowymi, polisy life casco oraz ubezpieczenia zdrowotne. Ten ubezpieczyciel ma także ogromną liczbę zadowolonych Klientów w Polsce.

 • Generali

  Jedna z największych europejskich grup finansowo-ubezpieczeniowych o blisko 200-letniej tradycji. Obecnie jest to trzecia co do wielkości międzynarodowa grupa ubezpieczeniowa w Europie i szósta na świecie. Od 2016 roku w skład grupy Generali wchodzi Proama.

 • Ergo Hestia

  Polska grupa towarzystw ubezpieczeniowych z siedzibą w Sopocie, od 2000 roku związana z niemiecką ERGO Insurance Group, która prowadzi działalność w ponad 30 krajach w Europie i Azji.

 • Warta

  Jedno z największych, najstarszych i najbardziej renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych na rynku polskim. Od lat Warta znana jest z bardzo atrakcyjnej oferty zarówno w zakresie komunikacji , majątku jaki i ubezpieczeń grupowych.

 • Proama

  Towarzystwo ubezpieczeniowe specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych OC i AC. W ofercie Proama są także atrakcyjne ubezpieczenia domów i mieszkań. Od 2016 marka jest częścią Generali, a połączenie z tym włoskim potentatem sprawiło, że Proama ma ofertę jeszcze lepiej dopasowaną do realiów rynkowych.

 • MTU

  MTU to marka należąca do Ergo Hestii. Specjalizuje się w prostych ubezpieczeniach, które mają trakcyjny poziom cen. MTU słynie także z bardzo przejrzystych procedur, łatwość zawierania polis i przyjaznej obsługi w przypadku wystąpienia szkody.

 • Compensa

  Wchodząc w skład wiodącego ubezpieczyciela Europy Środkowo-Wschodniej tj. Vienna Insurance Group, Compensa zapewnia kompleksową obsługę klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji.

 • Interrisk SA

  Należąc do renomowanej austriackiej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group, Interrisk oferuje kompleksowy zakres ubezpieczeń. Firma znana jest z tego, że stosunek jakości ochrony ubezpieczeniowej w porównaniu do ceny jest wysoce atrakcyjny dla Klientów.

 • Concordia Ubezpieczenia

  Od 20 lat należy do wiodących graczy na rynku w segmencie ubezpieczeń rolnych. W jej portfolio znajdują się produkty stworzone z myślą o rolnikach, klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz kredytobiorcach. Oferta obejmuje pełen pakiet ubezpieczeń, które chronią życie, zdrowie i majątek.

 • Inter Polska S.A.

  Część niemieckiej grupy ubezpieczeniowej INTER, która od 1926 roku zajmuje się sprzedażą coraz popularniejszych ubezpieczeń zdrowotnych oraz specjalistycznych programów ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczenia medyczne, zdrowotne, majątkowe dla firm i klientów indywidualnych.

 • Leadenhall Polska

  Dostarcza specjalistyczne ubezpieczenia dostosowane do potrzeb polskich klientów wprost od Lloyds’a czyli jednej z najstarszych instytucji ubezpieczeniowych na świecie z siedzibą w Londynie, której siłę finansową potwierdzają wszystkie globalne agencje ratingowe.

 • Wiener TU S.A.

  Od 20 lat na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz rozwiązania ubezpieczeniowe dla klientów korporacyjnych. W szerokiej ofercie towarzystwa znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, osobowe, turystyczne oraz rolne.

 • TUZ TUW

  Od 2003 roku działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Cieszy się ogromnym zaufaniem klientów, co potwierdza rosnąca z każdym rokiem dynamika wzrostu, najwyższa wśród wszystkich zakładów ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku.

 • Unum Życie TUiR S.A

  Cześć Grupy Unum, lidera w zakresie ochrony finansowej w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i Wielkiej Brytanii. Grupa Unum działa od ponad 170 lat, oferując klientom profesjonalne ubezpieczenia dopasowane do potrzeb indywidualnych oraz firm.

 • Signal Iduna

  Część niemieckiej grupy SIGNAL IDUNA Allgemeine Versicherung AG, świadczącej usługi klientom prywatnym i korporacyjnym od ponad 100 lat. Na rynku Polskim jest znana głównie z zapewniania atrakcyjnych kart medycznych, które gwarantują błyskawiczną prywatną opiekę lekarską wysokiej jakości.

 • Uniqa Polska

  Jest częścią działającego w 20 krajach na rynku środkowo- i wschodnioeuropejskim UNIQA International Beteiligungs-Verwaltungs GmbH. Uniqa w swojej ofercie ma szeroką gamę produktów dedykowanych zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorstwom.
  Uniqa Life
  Jest częścią koncern UNIQA Group Austria i oferuje bogatą ofertę ubezpieczeń na życie i zdrowie dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

 • pokaż więcej

ORKAN MULTI

Czym jest ORKANmulti
i jakie możliwości oferuje?

Współpraca z multiagencją ubezpieczeniową MSM opiera się o ORKANmulti, czyli zaawansowany system informatyczny dedykowany branży ubezpieczeniowej. Jest interaktywną bazą, w której Agent ubezpieczeniowy znajdzie informacje dotyczące towarzystw ubezpieczeniowych, rejestr Klientów, ofert i polis oraz dokładny opis ubezpieczeń. ORKANmulti umożliwia także kalkulację cen, co znacznie przyspiesza przygotowanie oferty i sprzedaż.

System ubezpieczeniowy ORKANmulti jest ... rozwiń więcej także wysoce intuicyjny i prosty w obsłudze, wystarczy kilka kliknięć, aby wpisać zapytanie ubezpieczeniowe. Wtedy to dział specjalistów produktowych przygotuje dla Ciebie najlepszą pod względem jakościowym i cenowym ofertę, którą będziesz mógł pozytywnie zaskoczyć Klienta. W ORKANmulti znajdziesz także moduł wystawiania faktur i wiele innych funkcji analitycznych.

 • Raporty

  Wgląd w aktywność, sprzedaż ubezpieczeń oraz wysokość prowizji całego zespołu - w tym podgląd odnawiających się polis, nowe zapytania oraz baza klientów. Wszystko to umożliwia sprawne zarządzanie bieżącą pracą zespołu.

 • Zarządzanie

  Dostęp do zagregowanej bazy danych dotyczącej skuteczności pozyskiwania Klientów oraz sprzedaży polis ubezpieczeniowych pozwoli Ci na wyciąganie trafnych wniosków, oraz przygotowania długoterminowej strategii.

 • Niezależność prowizyjna

  Sam możesz kształtować prowizje w swoim zespole. ORKANmulti umożliwia Ci budowanie schematów prowizyjnych dla każdego użytkownika.

 • Automatyzacja

  Większość czynności operacyjnych i rozliczeniowych odbywa się automatycznie, co pozwala oszczędzić mnóstwo cennego czasu. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na spotkaniach biznesowych, sprzedaży oraz rekrutacji.

 • Szkolenia online

  Niezależnie od lokalizacji czy pory dnia każdy twój pracownik będzie mógł zalogować się do systemu, aby zdobywać wiedzę i rozszerzać uprawnienia.

POKAŻ WIĘCEJ

WSPÓŁPRACOWNICY MSM

Co o nas mówią?

 • Partnerstwo z MSM.pl pozwoliło mi na znaczne podwyższenie standardów obsługi klienta. Szybki czas reakcji na zapytania ofertowe i posprzedażowe możliwe dzięki automatycznej identyfikacji klienta w systemie ORKANmulti, to jedno z usprawnień. Dane na temat aktywności zespołu, to z kolei nieoceniona pomoc w zarządzaniu ludźmi.

  Kasia Lutkowska • Biuro Partnerskie

 • W MSM jest świetna atmosfera (lubię do Was przychodzić), bardzo sprawna komunikacja (95% spraw załatwiam od ręki), pomocny i  fachowy zespół (podział ról załogi ściśle zgodny z kompetencjami). Do tego dobre prowizje, szybkie rozliczenie, sprawne załatwianie spraw związanych z egzaminami. Ogólnie dobrze się u Was czuję i nie mam żadnej presji sprzedażowej, co jest chyba najistotniejsze.

  Jarek Szulc • Agent

 • Zawsze mam wsparcie ze strony Biura Partnerskiego i Głównego. Dostęp do obszernej bazy wiedzy w systemie ORKANmulti daje mi możliwość uzyskania uprawnień w wielu różnych Towarzystwach. Szereg szkoleń i konkursów, umożliwia mi rozwój i stanowi dodatkową motywację.

  Wojtek Zimny • Agent

 • Partnerstwo z MSM.pl pozwoliło mi na znaczne podwyższenie standardów obsługi klienta. Szybki czas reakcji na zapytania ofertowe i posprzedażowe możliwe dzięki automatycznej identyfikacji klienta w systemie ORKANmulti, to jedno z usprawnień. Dane na temat aktywności zespołu, to z kolei nieoceniona pomoc w zarządzaniu ludźmi.

  Kasia Lutkowska • Biuro Partnerskie

 • W MSM jest świetna atmosfera (lubię do Was przychodzić), bardzo sprawna komunikacja (95% spraw załatwiam od ręki), pomocny i  fachowy zespół (podział ról załogi ściśle zgodny z kompetencjami). Do tego dobre prowizje, szybkie rozliczenie, sprawne załatwianie spraw związanych z egzaminami. Ogólnie dobrze się u Was czuję i nie mam żadnej presji sprzedażowej, co jest chyba najistotniejsze.

  Jarek Szulc • Agent

 • Zawsze mam wsparcie ze strony Biura Partnerskiego i Głównego. Dostęp do obszernej bazy wiedzy w systemie ORKANmulti daje mi możliwość uzyskania uprawnień w wielu różnych Towarzystwach. Szereg szkoleń i konkursów, umożliwia mi rozwój i stanowi dodatkową motywację.

  Wojtek Zimny • Agent

 • Partnerstwo z MSM.pl pozwoliło mi na znaczne podwyższenie standardów obsługi klienta. Szybki czas reakcji na zapytania ofertowe i posprzedażowe możliwe dzięki automatycznej identyfikacji klienta w systemie ORKANmulti, to jedno z usprawnień. Dane na temat aktywności zespołu, to z kolei nieoceniona pomoc w zarządzaniu ludźmi.

  Kasia Lutkowska • Biuro Partnerskie

 • W MSM jest świetna atmosfera (lubię do Was przychodzić), bardzo sprawna komunikacja (95% spraw załatwiam od ręki), pomocny i  fachowy zespół (podział ról załogi ściśle zgodny z kompetencjami). Do tego dobre prowizje, szybkie rozliczenie, sprawne załatwianie spraw związanych z egzaminami. Ogólnie dobrze się u Was czuję i nie mam żadnej presji sprzedażowej, co jest chyba najistotniejsze.

  Jarek Szulc • Agent

 • Zawsze mam wsparcie ze strony Biura Partnerskiego i Głównego. Dostęp do obszernej bazy wiedzy w systemie ORKANmulti daje mi możliwość uzyskania uprawnień w wielu różnych Towarzystwach. Szereg szkoleń i konkursów, umożliwia mi rozwój i stanowi dodatkową motywację.

  Wojtek Zimny • Agent

 • Partnerstwo z MSM.pl pozwoliło mi na znaczne podwyższenie standardów obsługi klienta. Szybki czas reakcji na zapytania ofertowe i posprzedażowe możliwe dzięki automatycznej identyfikacji klienta w systemie ORKANmulti, to jedno z usprawnień. Dane na temat aktywności zespołu, to z kolei nieoceniona pomoc w zarządzaniu ludźmi.

  Kasia Lutkowska • Biuro Partnerskie

 • W MSM jest świetna atmosfera (lubię do Was przychodzić), bardzo sprawna komunikacja (95% spraw załatwiam od ręki), pomocny i  fachowy zespół (podział ról załogi ściśle zgodny z kompetencjami). Do tego dobre prowizje, szybkie rozliczenie, sprawne załatwianie spraw związanych z egzaminami. Ogólnie dobrze się u Was czuję i nie mam żadnej presji sprzedażowej, co jest chyba najistotniejsze.

  Jarek Szulc • Agent

 • Zawsze mam wsparcie ze strony Biura Partnerskiego i Głównego. Dostęp do obszernej bazy wiedzy w systemie ORKANmulti daje mi możliwość uzyskania uprawnień w wielu różnych Towarzystwach. Szereg szkoleń i konkursów, umożliwia mi rozwój i stanowi dodatkową motywację.

  Wojtek Zimny • Agent

WSPÓŁPRACA

Zostań Managerem ds. rozwoju

Zadzwoń +48 795 055 515

LUB

Zostaw swój numer, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:

BIURO PARTNERSKIE

Otwórz Biuro Partnerskie w swojej okolicy

Biura Partnerskie, to całkowicie niezależne Agencje, które otrzymują od MSM zaplecze organizacyjne, informatyczne, know-how oraz wsparcie na każdym etapie sprzedaży i obsługi.

Nie wymagamy wyłączności, a współpraca z multiagencją sieciową MSM to wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów ubezpieczeniowych oraz dostęp do nowoczesnego systemu ORKANmulti.

Biuro partnerskie współpracuje z MSM, zyskuje więc możliwość optymalizacji wszystkich procesów, szansę zwiększenia wolumenu sprzedaży ubezpieczeń i automatyzacji rozliczenia polis oraz prowizji.

Dowiedz się więcej