Blog ubezpieczeniowy Multiagencji MSM.pl

Wyjątkowa Grupa Otwarta Warta – MSM czeka!

życie ochrona współpraca

Dobre ubezpieczenie na życie zapewni Ci i Twojej rodzinie ochronę w niemal każdej kryzysowej sytuacji. Grupa Otwarta Warta MSM to zaś szansa na przystąpienie do ubezpieczenia na wyjątkowo korzystnych warunkach, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Czym jest Grupa Otwarta Warta — MSM?

Grupa Otwarta Warta — MSM to owoc współpracy pomiędzy jednym z liderów rynku ubezpieczeń na życie, czyli Wartą i renomowaną multiagencją ubezpieczeniową MSM. To ubezpieczenie na życie jest rozszerzeniem produktu Warta Dla Ciebie i  Rodziny.

Ubezpieczenie na życie Warta — MSM to wyjątkowa szansa na dobre zabezpieczenie swojej rodziny
Ubezpieczenie na życie Warta — MSM to wyjątkowa szansa na dobre zabezpieczenie swojej rodziny

W konsekwencji powstała unikatowa oferta ubezpieczenia na życie, a skorzystanie z niej może przynieść wiele wymiernych korzyści w przypadku losowych sytuacji w życiu.

Dlaczego warto?

Propozycja tego ubezpieczenia wiąże się z wieloma zaletami, wśród najważniejszych z nich wymienić należy:

  • Wysokie sumy ubezpieczenia — szansa na naprawdę solidne zabezpieczenie bezpieczeństwa siebie i swojej rodziny.

  • Szeroka ochrona — ponad 50 zdarzeń objętych ubezpieczeniem, w tym od pobytu w szpitalu, czy też narodzin dziecka.

  • Wysokie wypłaty ubezpieczenia np. przy dojściu do uszczerbku na zdrowiu — wsparcie finansowe może istotnie przyspieszyć powrót do zdrowia.

  • Niska składka już od zaledwie 40 zł miesięcznie — elastyczna możliwość ustalenia składki względem swojego miesięcznego budżetu.

  • Dostępność niemal dla każdego — miejsce pracy nie ma żadnego znaczenia, wystarczy mieć od 18 do 55 lat i wypełnić prostą ankietę medyczną, aby już dziś mieć szansę na cieszenie się ochroną, jaką zapewnia Grupa Otwarta Warta — MSM.

Mówiąc w skrócie Grupa Otwarta Warta – MSM, to wyjątkowo atrakcyjny stosunek korzyści do ceny i oferta dopasowana do potrzeb. 

Jak przystąpić?

To bardzo proste! Wystarczy tylko skontaktować się z Agentem ubezpieczeniowym MSM w  swojej okolicy. U Agenta można także otrzymać odpowiedzi na każde pytanie dotyczące tego ubezpieczenia.

Agencie, Grupa Otwarta Warta MSM to także szansa dla Ciebie!

Grupa Otwarta Ubezpieczeń na Życia Warta — MSM to szansa nie tylko dla Klientów szukających dobrego ubezpieczenia, ale także dla Agentów ubezpieczeniowych. Sprzedając te wyjątkowe polisy, można liczyć na atrakcyjny poziom prowizji, który jest stały przez cały okres obowiązywania umowy.

Posiadanie takiej oferty ubezpieczenia to dla Agenta także przewaga konkurencyjna. W końcu jest to świetna oferta ubezpieczenia na życie, której nie znajdzie się nigdzie indziej.

Wyjątkowa Grupa Otwarta to również wyjątkowy konkurs!

Sprzedając ubezpieczenia w ramach Grupy Otwartej Warta, można liczyć na dodatkowe konkursowe korzyści. Czekają nagrody rzeczowe pod postacią gadżetów i wizytówek. W dodatku konkurs to szansa na wypromowanie siebie na profilu facebookowym MSM oraz na osiągnięcie statusu specjalisty ds. ubezpieczeń grupowych na stronie MSM.

Agencie, zgarnij wyjątkowe nagrody!
Agencie, zgarnij wyjątkowe nagrody!

Chcąc wygrać ten konkurs, trzeba tylko sprzedać 3 nowe polisy ubezpieczeń na życie Grupa Otwarta Warta — MSM do końca marca 2019. Cały czas można także liczyć na wsparcie specjalistów produktowych MSM i menadżera sprzedaży Warta!

Dołącz do nas jeszcze dziś!

Zostań Agentem

Mikołaj Pasecki

Specjalista ds mediów

Kim jesteśmy?

MSM to innowacyjna multiagencja sieciowa sprzedająca najlepsze ubezpieczenia. Ogromne doświadczenie, wielka wiedza, dbałość o zadowolenie Klientów oraz Multiagentów ubezpieczeniowych, a także intuicyjny CRM ubezpieczeniowy sprawia, że warto współpracować z naszą multiagencją.

Dołącz do nas na: Facebook Linkedin